Designová lžíce Mepra Linea

Příbory

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • 0 out of 5

  Designová lžíce Mepra Linea

  330.00 420.00  Bez DPH

  Jednotlivá lžíce z kolekce Linea. Její minimalistický design je inspirován designéry jako je např. Angelo Mangiarotti a je otestován časem, tradicí a špičkovými materiály. Lžíce je obarvena molekulárním zapuštěním titanu a díky tomu se nešpiní, nekoroduje a je vhodná i do mycích strojů.

  Rychlý náhled
 • 0 out of 5

  Designová lžička na dezert Mepra Linea

  330.00 420.00  Bez DPH

  Jednotlivá lžička na dezert z kolekce Linea. Její minimalistický design je inspirován designéry jako je např. Angelo Mangiarotti a je otestován časem, tradicí a špičkovými materiály. Lžička je obarvena molekulárním zapuštění titanu a díky tomu se lžíčka nešpiní, nekoroduje a je vhodná i do mycích strojů.

  Rychlý náhled
 • 0 out of 5

  Designová vidlička Mepra Linea

  330.00 420.00  Bez DPH

  Jednotlivá vidlička z kolekce Linea. Její minimalistický design je inspirován designéry jako je např. Angelo Mangiarotti a je otestován časem, tradicí a špičkovými materiály. Vidlička je obarvena molekulárním zapuštěním titanu a díky tomu se nešpiní, nekoroduje a je vhodná i do mycích strojů.

  Rychlý náhled
 • 0 out of 5

  Designový příborový nůž Mepra Linea

  450.00 580.00  Bez DPH

  Jednotlivý příborový nůž z kolekce Linea. Jeho minimalistický design je inspirován designéry jako je např. Angelo Mangiarotti a je otestován časem, tradicí a špičkovými materiály. Nůž je obarven molekulárním zapuštěním titanu a díky tomu se nešpiní, nekoroduje a je vhodný i do mycích strojů.

  Rychlý náhled
Top
X