Nářezový stroj Berkel Volano Tribute Red

Nářezové stroje
Nářezové stroje jsou dnes již neodmyslitelným doplňkem do řeznictví, potravinářských provozů, restaurací nebo maloobchodních prodejů.

Stroje se dělí na Manuální, poloautomatické a automatické. V naší nabídce najdete všechny typy od spolehlivých mezinárodních výrobců za jejichž kvalitu ručíme. Pokud budete mít nějaké dotazy nebo v naší nabídce nenajdete to co hledáte, neváhejte nás kontaktovat.

Manuální:

  • Nejvíce používané a také cenově nejdostupnější jsou stroje manuální, u nichž se posunování vozíku s vybranou surovinou provádí ručně. Tato kategorie zahrnuje bezpočet produktů určených pro nízkou i vysokou zátěž. Liší se materiálem, typem nožů, sílou řezu, bezpečnostními prvky (např. deflektor) a také hlučností chodu.

Poloautomatické:

  • Nákladnější variantu představují poloautomatické nářezové stroje, které šetří práci personálu a jsou vhodné pro nepřetržitý provoz. Posunování vozíku s potravinou je automatické a nakrájená surovina volně odpadává do připravené nádoby. V naší nabídce najdete i přístroje s možností přepnutí poloautomatického režimu na manuální.

Automatické:

  • Nejnákladnější variantu představují plně automatické nářezové stroje, které se hodí spíše do velkých potravinářských výroben a řeznictví. Automatické stroje disponují možností nastavení specifického množství plátků rychlost krájení a pojezdu a mnoho dalšího.

Řezné kotouče:

  • Nože jsou nejčastěji vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli u které se v případě potřeby provádí povrchové úpravy (např. teflon), který je vhodný i na krájení tvrdých sýrů. Nože je možno dle potřeby i brousit. Pokud potřebujete náhradní kotouče tak nás neváhejte kontaktovat.

Poradenství:

  • Náš tým vám velice rád odpoví na vaše případné dotazy na nářezové stroje. V případě potřeby servisní činnosti nebo nákupu náhradních dílu se prosím obraťte na následující stránku:
Top
X